استخدام پژوهشکده توسعه صنایع شیمیایی ایران

 

استخدام کلینیک تخصصی دندانپزشکی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران

کلینیک تخصصی دندانپزشکی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران ، جهت تکمیل کادر خود نیاز به جذب نیروی انسانی با شرایط ذیل دارد :
- داشتن شرایط عمومی استخدام و حداکثر سن 35 سال
- دارا بودن حداقل دو سال سابقه کار در کلینیک دندانپزشکی
- دارا بودن مدرک تحصیلی دستیار دندانپزشکی ، پرستار ، دندانپزشکی و یا مدرک پزشکی .
علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر از ساعت 8/30 لغایت 20/30 با شماره تلفن های ذیل تماس حاصل فرمایند :
3- 66557182 و 66509986

منبع : روزنامه بازار کار 89/01/28

 
سازمان حفاظت محیط زیست به صورت پیمانی استخدام می‌نماید

سازمان حفاظت محیط زیست تعداد 63 نفر را به صورت پیمانی استخدام می‌نماید.
به گزارش خبرنگار بازارکار،‌ این سازمان، کارکنان مورد نیاز خود را در استان‌های گلستان، قم، بوشهر، فارس و آذربایجان شرقی را از میان دارندگان مدارک دیپلم تا دکترا و از طریق برگزاری آزمون و مصاحبه، گزینش و جذب می‌نماید.
بر این اساس، از دانش‌آموختگان رشته‌های تکنولوژی محیط زیست، تکنولوژی مرتع و آبخیزداری،‌ تکنولوژی جنگلداری، علوم تجربی،‌ ریاضی، یکی از رشته‌های مرتبط کشاورزی، تکنولوژی شیلات، بهداشت محیط، دامپزشکی، جغرافیا، شیمی، رشته‌های مرتبط با بهداشت محیط، دامپزشکی،‌ عمران،‌ جغرافیا، هواشناسی، مرتعداری، آبخیزداری، محیط زیست،‌ مدیریت بازرگانی،‌ مدیریت اقتصادی، حسابداری،‌ حسابرسی، مدیریت مالی،‌ حسابداری و امور مالی،‌ علوم اقتصادی، حقوق، علوم قضایی، حقوق عمومی،‌ حقوق خصوصی، فقه و حقوق اسلامی،‌ مدیریت اجرایی، مدیریت دولتی،‌ مدیریت صنعتی، مدیریت بازرگانی، مدیریت امور دفتری و منشیگری، مهندسی طراحی محیط‌زیست، برنامه‌ریزی و مدیریت آموزش محیط زیست،‌ زیست‌شناسی،‌ شیلات، زراعت و اصلاح نباتات، زراعت، برنامه‌ریزی شهری و منطقه‌ای، علوم آزمایشگاهی،‌ شیمی کاربردی، علوم ارتباطات اجتماعی،‌ علوم اجتماعی،‌ مدیریت آموزش عالی، مدیریت منابع انسانی،‌ روانشناسی، روانشناسی تربیتی، آموزش و پرورش پیش‌دبستانی و دبستانی و علوم دریایی و اقیانوسی دعوت به همکاری می‌شود.
متقاضیان می‌توانند برای دسترسی به اطلاعیه استخدامی به صفحه 7 شماره 520 نشریه بازارکار مورخ 28/1/89 مراجعه و حداکثر تا پانزدهم اردیبهشت نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.استخدام دیپلم تا لیسانس در دانشگاه شاهد


زمان برگزاری مرحله اول آزمون استخدام آموزش و پرورش


مرحله اول آزمون استخدام معلمان خردادماه امسال برگزار می شود

رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش، مرحله اول آزمون استخدام را خردادماه امسال اعلام کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر، محمد تقی صابری با اعلام این خبر گفت: مرحله اول این آزمون که به شکل عمومی است خرداد ماه امسال برگزار می شود و در این مرحله از آزمون تعداد 120 هزار نفر معادل سه برابر ظرفیت مورد نیاز که حد نصاب نمره را کسب کرده باشند وارد آزمون مرحله دوم که تخصصی است می شوند که در این مرحله نیز پذیرفته شدگان پس از طی مراحل قانونی و گذراندن دورههای آموزشی بدو خدمت در آموزش و پرورش استخدام می شوند.
صابری تصریح کرد: برابر قانون خدمات کشوری دارا بودن مدرک دانشگاهی برای شرکت کنندگان در آزمون الزامی است.
وی همچنین هدف از استخدام در آموزش و پرورش را توسعه عدالت آموزشی و تامین نیاز آموزشی کشور دانست و گفت: جزئیات ظرفیت، نحوه ثبت نام و رشته های مورد نیاز متعاقبا اعلام خواهد شد.
صابری گفت: پیگیریهای مداوم وزیر آموزش و پرورش در خصوص تامین نیروی انسانی و عدالت آموزشی سبب شد تا از سوی دولت مجوز استخدام 40 هزار نفر صادر شود.

 

استخدام پژوهشکده توسعه صنایع شیمیایی ایران


ژوهشکده توسعه صنایع شیمیایی ایران از افراد ذیل دعوت به همکاری می نماید :
- کارشناس ارشد مهندسی شیمی یا شیمی ( ترجیحا ساکن کرج ، مسلط به زبان انگلیسی ، مسلط به سیستم های عصاره گیری از گیاهان )
- کارشناس مهندسی شیمی با گرایش صنایع غذایی ( ترجیحا ساکن کرج ، مسلط به زبان انگلیسی ، مسلط به کامپیوتر و اینترنت ) .
متقاضیان رزومه خود را در اسرع وقت به آدرس : jafari.jaid@acocr.ac.ir و یا شماره 4764050 - 0261
تماس حاصل نمایند .

منبع : روزنامه بازار کار 89/01/28


استخدام 11 هزار مربی ورزش برای دوره ابتدایی

عاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به استخدام 40 هزار نیروی جدید در آموزش و پرورش گفت: 11 هزار نفر از مجموعه 20 هزار نیروی استخدامی در دوره ابتدایی مربیان ورزش دوره ابتدایی هستند.
فاطمه قربان در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه برای نخستین بار مربیان تربیت بدنی در دوره ابتدایی استخدام خواهند شد، افزود: ستادی برای استخدام نیرو در آموزش و پرورش تشکیل شده که این موضوع پس از طرح در این ستاد مورد قبول واقع شد.
پیش از این شورای تخصصی استخدام به ریاست قائم مقام وزیر آموزش و پرورش با هدف لزوم برنامه‌ریزی لازم در استخدام و جذب معلمان و نیروی انسانی مورد نیاز بخشهای مختلف آموزش و پرورش و به ‌منظور ایجاد شرایط بهینه استخدام با توجه به گستردگی نیاز تمام‌ مناطق آموزش و پرورش سراسر کشور تشکیل شد.
معاون آموزش ابتدایی درباره فعالیتهای این معاونت در سال همت مضاعف و کار مضاعف گفت: به دنبال ایجاد مدارس بهره ور در سال جاری هستیم که لازمه آن داشتن معلمان و مدیران بهره ور هست.
قربان ادامه داد: به این منظور در صدد طراحی و اجرای برنامه هایی برای برگزاری دوره های تربیت مدرس ویژه معلمان ابتدایی هستیم تا میزان بهره وری و کارایی آنها افزایش یابد.
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه 300 هزار معلم، مدیر و معاون در دوره ابتدایی مشغول به کار هستند، افزود: آموزش مربیان از امسال به شکل متمرکز آغاز می شود که آنها نیز باید این آموزشها را برای سایر معلمان در استانها ارائه کنند.


استخدام موسسه آموزش عال جهاد دانشگاهی واحد همدان

 

موسسه آموزش عال جهاد دانشگاهی واحد همدان بمنظور تحقق اهداف برنامه توسعه خود ،در رشته های کامپیوتر IT , TCT ( فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد ) به همکاری بعنوان عضو هیات علمی دعوت بعمل می آورد .

متقاضیان محترم رزومه آموزشی و پژوهشی خود را حداکثر تا تاریخ 01/02/89 به آدرس :

همدان ، بلوار آیت ا... کاشانی ، کوچه جهاد دانشگاهی ، صندوق پستی :  2198 - 65165 بصورت پیشتاز ارسال نمایند .استخدام در پژوهشگاه ابن سینای جهاد دانشگاه

ژوهشگاه ابن سینا جهاد دانشگاهی از تخصص های زیر دعوت به همکاری می نماید :
- کاردان یا کارشناس علوم آزمایشگاهی جهت همکاری در بخش های آزمایشگاه
- کاردان یا کارشناس یکی از رشته های علوم پایه یا مامایی ( آشنا به کامپیوتر و زبان انگلیسی با سابقه کار اداری )
- متصدی امور دفتری و تایپ ( خانم ، آشنا به کامپیوتر و تایپ فارسی و انگلیسی ، با سابقه کار مناسب)
- کاردان یا کارشناس علوم آزمایشگاهی با سابقه کار پاتولوژی

نحوه تماس:
تلفن تماس : 22432020
ساعت تماس : 8:30 الی 16:30
آدرس : بزرگراه شهید چمران - اوین - دانشگاه شهید بهشتی - انتهای بلوار داخل دانشگاه - پژوهشگاه ابن سینا
استخدام موسسه مالی و اعتباری عسکریه

 
 
موسسه مالی و اعتباری عسکریه به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی ادارات مرکزی و شعب خود، از افراد واجد شرایط مرد در شهر تهران دعوت به همکاری می نماید. بدیهی است شروع همکاری منوط به قبولی در آزمون کتبی و طی مراحل استخدامی موسسه، انجام مصاحبه تخصصی و گذراندن موفقیت آمیز دوره های آموزشی می باشد. اعتقاد به ارزش آفرینی در حد اعلاء برای مشتریان و سهامداران، آشنائی با فناوری اطلاعات و ارتباطات، داشتن روحیه تحول  آفرینی، خلاقیت، نوآوری و تسلط بر امور اجرائی کار در ادارات مرکزی و شعب بر  حسب شغل مورد تقاضا، مورد تاکید و توجه ویژه موسسه خواهد بود.

عنوان شغلی : متصدی امور بانکی و کادر ادارات مرکزی

مدرک تحصیلی مورد نیاز : لیسانس با گرایش های تحصیلی اموربانکی ریاضی (بجز گرایش دبیری ) مدیریت - اقتصاد - آمار حسابداری و کامپیوتر

معدل کل : 15

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به لینک زیر مراجعه نمایید :

http://www.askariyeh.com/home/%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%87%D9%87%D8%A7/tabid/65/language

/en-US/Default.aspx 

 بیمارستان فوق تخصصی بهمن جهت تکمیل کادر درمانی و پشتیبانی خود که از طریق مصاحبه و آزمون انتخاب خواهند شد . از متقاضیان واجد شرایط مشروحه ذیل که ترجیحا ساکن تهران بوده و دارای حداکثر 30 سال سن ، سلامت جسمی و روانی و سابقه کار مفید در شغل مورد نیاز باشند بصورت تمام وقت دعوت به همکاری می نماید .

جهت اطلاع از رشته های تحصیلی مورد نیاز و ثبت نام به آدرس زیر مراجعه نمایید :

http://www.bahmanhospital.ir/tabid/80/Default.aspxبیش از 12 هزار نفر جذب ادارات کهگیلویه و بویراحمد می‌شوند

ستاندار کهگیلویه و بویراحمد از اشتغال 12 هزار و 500 نفر با هدف کاهش نرخ بیکاری و افزایش تولید در سال جاری در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.
به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، قوام نوذری پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری استان در یاسوج اظهار داشت: همه دستگاه‌های اجرایی استان برای سفر دور سوم رئیس جمهور و هیئت دولت به استان در مورد پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها و تحقق مصوبات دور دوم تلاش و پیگیری لازم را داشته باشند.
وی بیان داشت: در مسکن مهر مدیران دستگاه‌های اجرایی در همه بخش‌ها موظفند متولیان امر را حمایت کنند و هر مقدار زمین دولتی دارند در اختیار مسکن مهر قرار دهند.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد به مساله نظارت بر همه فعالیت‌ها، مبادله موافقتنامه‌ها، مناقصات و توجه به قوانین و دستورالعمل‌ها تاکید کرد و عنوان داشت: در مطابقت پیشرفت فیزیکی و ریالی پروژه‌ها و طرح‌ها، کنترل و نظارت کمی و کیفی آنها توجه شود.
نوذری با تاکید به دستگاه‌های اجرایی در برنامه‌ریزی‌ها برای تقویت و توسعه مسایل اقتصادی در ارتباطات برون مرزی با کشورهای همسایه ادامه داد: بخش خصوصی و دولتی با همکاری هم در برنامه‌ریزی‌های محلی، منطقه‌ای و برون مرزی با دعوت از سفرا و مذاکره با کشورهای همسایه به تحکیم روابط و رونق فعالیت‌های اقتصادی و گردشگری بیش از گذشته تلاش کنند.
وی به استقبال خوب گردشگران و مسافران نوروزی به استان اشاره و خاطرنشان کرد: 3 میلیون و 239 هزار و 229 نفر مسافر و گردشگر در ایام تعطیلات نوروز امسال وارد استان شدند که از این تعداد یک میلیون و 409 هزار و 113نفر اقامت داشتند که نسبت به سال گذشته 97 درصد رشد داشته است
.


استخداک فوق دیپلم و لیسانس در مادیران

مرکز ماشینهای اداری ایران - مادیران از تعدادی فوق دیپلم حسابداری ، کامپیوتر ، صنایع و مدیریت و تعدادی لیسانس مدیریت ، بازرگانی ، صنایع ، حسابداری ، گرافیک و بازاریابی دعوت به همکاری می کند .

مهلت تماس : 02/02/89

منبع : روزنامه همشهری

22/01/89


استخدام قرار دادی
در یک مجموعه دانشگاهی

یک مجموعه دانشگاهی در نظر دارد به صورت قراردادی نیروی متخصص جذب نماید.
به گزارش خبرنگار بازارکار،‌ این مجموعه دانشگاهی برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود، از میان دانش‌آموختگان دانشگاهی و از طریق برگزاری مصاحبه، به صورت قراردادی و تمام‌وقت (ساعتی یا پیمانکاری) دعوت به همکاری می‌نماید.
بر این اساس، از دارندگان دانشنامه کارشناسی، کارشناسی‌ارشد و بالاتر در رشته‌های مدیریت مالی، حسابداری و رشته‌های مرتبط دعوت به شرکت در مراحل استخدامی می‌شود.
متقاضیان می‌توانند برای دسترسی به اطلاعیه استخدامی به شماره 518 نشریه بازارکار مورخ 21/1/89 مراجعه و حداکثر تا بیست و نهم فروردین نسبت به ارسال مدارک خود اقدام نمایند.استخدام پیمانی وزارت راه و ترابری

وزارت راه و ترابری با انتشار اطلاعیه‌ای از استخدام تعداد 42 نفر نیروی انسانی واجدشرایط خبر داده است.
به گزارش خبرنگار بازارکار، این وزارتخانه کارکنان مورد نیاز خود را از میان دانش‌آموختگان دانشگاهی و از طریق برگزاری آزمون، گزینش و به صورت پیمانی در استان‌های متقاضی، جذب می‌نماید.
بر این اساس، از دارندگان دانشنامه لیسانس یا فوق‌لیسانس در یکی از رشته‌های تحصیلی مهندسی عمران، مدیریت پروژه و ساخت، راه و ساختمان، مدیریت مالی، حسابداری، حسابرسی، حسابداری و امور مالی، علوم اقتصادی، مدیریت اقتصادی، اقتصاد نظری، مهندسی کامپیوتر، معماری سیستم‌های کامپیوتری، سیستم‌های نرم‌افزاری و مهندسی سیستم دعوت به همکاری می‌شود.
کرمان، قزوین، گلستان، بوشهر، فارس، هرمزگان، خراسان شمالی و جنوبی، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، سیستان و بلوچستان و ایلام استان‌های متقاضی نیرو می‌باشند.
متقاضیان می‌توانند برای دسترسی به اطلاعیه استخدامی به شماره 518 نشریه بازارکار مورخ 21/1/89 مراجعه و حداکثر تا بیست و نهم فروردین ماه نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.


Your browser does not support inline frames or is currently configured not to display inline frames.


نیروی انتظامی در مقاطع مختلف تحصیلی استخدام می‌کند

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران جهت خدمت در معاونت فناوری اطلاعات و ارتباطات ناجا استخدام می‌نماید.
به گزارش خبرنگار بازارکار، کارکنان مورد نیاز از میان آقایان واجدشرایط و از طریق برگزاری آزمون و دیگر مراحل، گزینش و به صورت پیمانی 5 سال انتظامی به استخدام درخواهند آمد.
بر این اساس، از دارندگان مدرک کاردانی تا دکترا در رشته‌های تحصیلی رایانه (نرم‌افزار- سخت‌افزار)، مهندسی ICT، مهندسی IT و مهندسی صنایع (برنامه‌ریزی و تحلیل سیستم‌ها) جهت مقطع افسری و دیپلم در رشته‌های الکترونیک، رایانه، علوم تجربی و ریاضی و فیزیک جهت مقطع درجه‌داری دعوت به همکاری می‌شود.
متقاضیان می‌توانند برای دسترسی به اطلاعیه استخدامی به شماره 518 نشریه بازارکار مورخ 21/1/89 مراجعه و حداکثر تا دوم اردیبهشت ماه نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.
استخدام پیمانی دانشگاه حضرت معصومه

دانشگاه حضرت معصومه(س) قم» جهت تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود طبق مفاد قانون مدیریت خدمات کشوری ودستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای به کارگیری افراد در دستگاه های اجرایی، از محل مجوز شماره 79284/9/200 مورخ 28/9/1388 معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور تعداد5 نفر از افراد واجد شرایط ذیل را از طریق برگزاری امتحان عمومی، مصاحبه تخصصی  و طی مراحل گزینش به صورت پیمانی برای خدمت در شهر قم ،استخدام می نماید .

رشته های مورد نیاز :لیسانس مهندسی کامپیوتر ( نرم افزار - سخت افزار ) ، مهندسی صنایع ، مهندسی کشاورزی ، علوم تغذیه ، مهندسی ( علوم تغذیه و صنایع غذایی ) ، حسابداری ، مدیریت بازرگانی علوم تربیتی ( تکنولوژی آموزشی )

آخرین مهلت ارسال مدارک : 01/02/89


http://masoomeh.ac.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=208%3Aestekhdam&catid=29%3A1387-11-16-12-40-38&Itemid=45


جذب عکاس در خبرگزاری مهر


خبرگزاری مهر در راستای گسترش فعالیت های خود در حوزه عکس از عکاسان مستعد و خلاق دعوت به همکاری می‌کند.
به گزارش خبرنگار بازارکار سرویس عکس خبرگزاری مهر از متقاضیان خواسته است تا 30 فریم عکس انتخابی خود را به آدرس  
nvitephoto@mehrnews.com ایمیل کنند.
لازم به ذکر است که ذکر مشخصات فردی و شماره تماس در ایمیل ارسالی الزامی است ونتیجه بررسی آثار رسیده در اولین فرصت به ایمیل متقاضی ارسال می شود.


دانشگاه قم به صورت پیمانی استخدام می‌‌نماید

دانشگاه قم طی اطلاعیه‌ای از استخدام تعداد 8 نفر نیروی انسانی واجدشرایط خبر داده است.
به گزارش خبرنگار بازارکار، این دانشگاه به منظور تامین کارکنان مورد نیاز خود، از دارندگان مدرک دانشگاهی برای شرکت در مراحل استخدام پیمانی دعوت به همکاری نموده است.
بر این اساس، از آقایان با دانشنامه لیسانس در رشته مهندسی صنایع، آمار، مدیریت دولتی، مدیریت بازرگانی، روانشناسی عمومی، راهنمایی و مشاوره، مدیریت و برنامه‌ریزی آموزشی، فوق‌دیپلم یا لیسانس حسابداری و خانم‌ها با مدرک لیسانس در رشته‌های راهنمایی و مشاوره، مدیریت و برنامه‌ریزی آموزشی و فیزیک کاربردی دعوت به همکاری می‌شود.
متقاضیان می‌توانند برای دسترسی به اطلاعیه استخدامی به شماره 518 نشریه بازارکار مورخ 21/1/89 مراجعه و حداکثر تا بیستم و پنجم فروردین نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.


استخدام

شرکت پالایش نفت اصفهان

شرکت پالایش نفت اصفهان به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز واحدهای بهره برداری ( نوبتکاری) خود ، فارغ التحصیلان مرد واجد شرایط ، در مقطع تحصیلی لیسانس مهندسی شیمی با گرایشهای تحصیلی مندرج در این آگهی را از طریق برگزاری آزمون کتبی ، مصاحبه ، انجام گزینش و طب صنعتی بصورت قرارداد مدت معین ، در چارچوب قانون کار و تامین اجتماعی ، دعوت به همکاری می نماید .


برای کسب اطلاعات تکمیلی و ثبت نام به آدرس زیر مراجعه نمایید :

http://www.eorc.ir/ShowPage.aspx?page_=news〈=1&tempname=eorc⊂=0&PageID=218&PageIDF=1

استخدام سازمان دامپزشکی کشور


سازمان دامپزشکی کشور برای تامین نیروی  انسانی مورد نیاز ادارات کل تابعه از محل مجوز استخدامی شماره 73306/9/200 مورخ 10/9/88 معاونت محترم توسعه سرمایه نیروی انسانی رئیس جمهوری تعداد 314 نفر از افراد واجدشرایط ذیل را از طریق آزمون کتبی عمومی و مصاحبه علمی تخصصی و طی مراحل گزینش به صورت پیمانی استخدام می نماید .

تاریخ درج آگهی در سایت دامپزشکی :  26/12/88

برای اطلاع از رشته های تحصیلی مورد نیاز و ثبت نام به آدرس زیر مراجعه نمایید :

http://www.ivo.org.ir/Portal/Home/ShowPage.aspx?Object=News&CategoryID=535467c2-64f5-4cfc-8480-5fa7ec4b905c&WebPartID=d43a61aa-5641-449b-85d6-13574724d3ac&ID=9ae7d2a1-c3df-45bf-be1b-2c62f0bb1229<

استخدام پیمانی در سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور

سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور طی اطلاعیه‌ای از استخدام 73 نفر نیروی واجدشرایط خبر داده است.
به گزارش خبرنگار بازارکار، این سازمان، کارکنان مورد نیاز خود را از میان دانش‌آموختگان دانشگاهی با مدرک لیسانس و بالاتر و از طریق برگزاری آزمون و مصاحبه، گزینش و به صورت پیمانی استخدام می‌نماید.
رشته‌های تحصیلی اعلام شده جهت همکاری معماری، حقوق خصوصی و عمومی، امور اداری، علوم اداری، مدیریت دولتی، مدیریت بازرگانی، مدیریت خدمات اداری، مدیریت پرسنلی، مدیریت اداری، مدیریت برنامه‌ریزی آموزشی، نقشه‌برداری- عمران گرایش نقشه‌برداری سیستم‌های اطلاعات جغرافیایی GIS، کامپیوتر، ریاضی و علوم کامپیوتر، کامپیوتر، علوم کامپیوتر، مهندسی (IT)، امور مالی، حسابداری، کاربرد کامپیوتر در امور مالی، آمار، آمار ریاضی، آمار کاربردی، مهندسی برق، مهندسی مکانیک، تاسیسات، مهندسی عمران، راه و ساختمان، خاک و پی، زلزله و مدیریت پروژه و ساخت می‌باشد.
شهرهای متقاضی نیرو کرمانشاه، گرگان، زاهدان، کرمان، زنجان، استان تهران، شیراز، یاسوج، یزد، شهرکرد، اهواز، زنجان، اصفهان، شیراز، بوشهر، مشهد، یزد، ارومیه، ایلام، خرم‌آباد و همدان می‌باشد.
متقاضیان می‌توانند برای دسترسی به اطلاعیه استخدامی به صفحه 13 شماره 517 نشریه بازارکار مورخ 16/1/89 مراجعه و حداکثر تا بیست و ششم فروردین نسبت به ارسال مدارک خود اقدام نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به آدرس زیر مراجعه نمایید :

http://www.nosazimadares.ir/News/Pages/%D8%A7%DA%AF%D9%87%D9%8A%20%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D9%85%20%D8%AF%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86%20%D9%86%D9%88%D8%B3%D8%A7%D8%B2%D9%8A%20%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B9%D9%87%20%D9%88%D8%AA%D8%AC%D9%87%D9%8A%D8%B2%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%B3%20%D9%83%D8%B4%D9%88%D8%B1.aspx